19 вересня 1982 року професор університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман запропонував використовувати для позначення жартів спеціальні символи : -)
Так з’явився новий символ в електронному лексиконі- емотикон або смайлик, а
19 вересня почали вважати Днем народження смайлика!
😊😍😅😛😎🥳
Вітаємо!🌷
Робіть добрі справи і посміхайтеся частіше!
#Навчатись разом із Бровком та Мурчиком - весело і цікаво!
Діліться матеріалом у соцмережах:
Поділитися на facebook
Поділитися на pinterest
Переглянуто: 2 534