Я бажаю всім і собі…

Гра для учнів всього класу. 

Побажання закріплені на дошці. 

Діти 👩🏻‍🦰🧑🏻‍🦱по черзі виходять і обирають побажання, озвучують його, можуть передати своє побажання однокласнику, який в свою чергу виходить до дошки і обирає нове побажання.

Утворюється «Ланцюжок добрих побажань»

#Навчатись разом із Бровком та Мурчиком - весело і цікаво!

Діліться матеріалом у соцмережах:

Поділитися на facebook
Поділитися на pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *