Сніжинки – побажання

З неба летіла сніжинка!❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
Зиму зустрічаємо- щастя всім бажаємо! 🎄🤶
Нехай кожному малюку на долоньку впаде маленька сніжинка з щирим побажанням від учителя і однокласників!
Зроблено з любов’ю ❤️
Користуйтесь із задоволенням!

#Навчатись разом із Бровком та Мурчиком - весело і цікаво!

Діліться матеріалом у соцмережах:

Поділитися на facebook
Поділитися на pinterest

2 коментарі до “Сніжинки – побажання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *